loading

S.S. Yurtkent Ankara Villaları Konut Yapı Kooperatifi Yurtkent Ankara Villaları

      Yurtkent Konut Yapı Kooperatifi siz üyelerinin doğanın ve yeşilin içinde yaşamını sürdüreceği evlerden oluşmaktadır. Arazimizdeki 228 konutluk yerleşim için dubleks konutların yapımı tamamlanmış, tüm alt yapı imalatları tamamlanmış, kaldırım bordür, asfalt ve sokak aydınlatmaları tamamlanmıştır. İskan alınmış, tapular alınmıştır. Yurtkent Ankara Villaları Konutlarında hayatınızın geri kalanını kendinize  ayırmanız için her şey düşünülmeye ve sürekli geliştirilmeye devam etmektedir.

      Tip villalarımız 400m² brüt kullanım alanı ve net 165m² oturum alanına sahiptir. Yurtkent Konutları temiz havası, doğa ile  bütünleşmiş çevresi ve siz üyelerimize özel hizmetleriyle ideal bir yaşantı için gereken birçok olanağa sahiptir.

    Site içerisinde tahsis edilmiş alanda yer alması planlanan Ticaret Merkezinde yer alacak 700 m² lik kapalı alanda, alışveriş merkezi ile birlikte pastahane, kafeterya, çiçekçi, berber ve kuaför gibi imkanların yer alması planlanmıştır. Ancak bu tesisler henüz yapılmamıştır.

    Sosyal ve Kültürel Tesis alanında ise, spor alanları, kapalı yüzme havuzu, toplantı salonu ve kafe gibi imkanların olması planlanmaktadır. Bununla birlikte spor alanları hariç diğer tesisler henüz yapılmamıştır. 

    Site yerleşim alanlarının ortasındaki 4500m² lik alanda yer alan 600m² lik havuzun etrafında  oluşturulan ağaçlık piknik alanı üyelerimizin hizmetine  sunulmuştur…


    Ayrıca, okul ve kreş alanları için sitemizde yer ayrılmıştır.

    Yurtkent Konutları   şehrin gürültüsünden uzak ve aslında şehir merkezine sadece 32 km uzaklığıyla bir o kadarda yakındır.

    Yerleşim gruplarının iç bölgelerine dengeli olarak dağıtılan yeşil alanlarda,  park, çocuk bahçeleri, oyun ve spor alanları, dinlenme ve gezi alanları   gibi peyzaj düzenlemeleri yapılmıştır…